מועצה מקומית כוכב יאיר צור יגאל

מחלקת שפ"ה – שיפור פני הישוב

אחראי שפ"ה – יוסי פנחסי

טלפון: 09-7640206

פקס: 09-7492522

דוא"ל: [email protected]

 

מחזור ציוד חשמלי, אלקטרוני, נורות וסוללות

מועצה מקומית כוכב יאיר – צור יגאל בחרה להתקשר עם תאגיד אקומיוניטי ע"מ ליישם את החוק לטיפול סביבתי בציוד חשמלי, אלקטרוני ובסוללות.
תאגיד אקומיוניטי חרת על דגלו להוביל את המהפכה הסביבתית בישראל, בתהליך הטיפול בפסולת אלקטרונית וסוללות, תוך קידום העסקת אנשים עם מוגבלויות.
במסגרת ההתקשרות ניתנת לתושבי הרשות אפשרות למחזר את הפסולת האלקטרונית, החשמלית והסוללות במספר ערוצי טיפול אותן קבעה הרשות בשיתוף אקומיוניטי, ערוצים המפורטים מטה.
חשוב לציין כי המענה המפורט מיועד עבור התושבים בלבד. בתי עסק מחויבים בהתקשרות נפרדת עם תאגיד המחזור לפסולת אלקטרונית ויקבלו את המענה לאיסוף פסולת זו ישירות מבית העסק.

 פתרונות למחזור פסולת ציוד חשמלי, אלקטרוני וסוללות

 1. מחזור ציוד ביתי גדול

  *פינוי עצמי של מכשירי חשמל גדולים (מקרר, מכונת כביסה, מדיח, מייבש, תנור אפייה וכד') למרכז המחזור בגבעת האנטנה – רק בתאום מראש עם מוקד השירות בטלפון 09-7640206.

  *פינוי מבית התושב (בתשלום) – פינוי מוצרי חשמל גדולים (מקרר, מכונת כביסה, מדיח, מייבש, תנור אפייה וכד'), בתאום מראש בלבד, ובעלות של 150 ₪. לתאום פינוי פסולת אלקטרונית מבית התושב יש לפנות למוקד אקומיוניטי בטלפון 03-6704568.

 2. מחזור ציוד ביתי קטן ובינוני: 2. הוצב מחסן לאיסוף ציוד אלקטרוני וחשמלי למחזור. למחסן ניתן להביא מכשירי אלקטרוניקה הקטנים והבינוניים – כגון מחשבים, מחשבים ניידים, מיקרוגל, טוסטר, מסכים, מוצרי תקשורת, סוללות וכ"ו
  *המחסן לאיסוף ציוד אלקטרוני וחשמלי נמצא ברחבת גבעת האנטנה (סמוך למכולות פינוי גזם).
 3.  מחזור סוללות– התושבים מוזמנים לפנות סוללות המשומשות למכלים הנמצאים במיקומים הבאים:

  *בבתי הספר – קשת, דקל, נוף צורים ואילן רמון, בחדרי אבות הבית

  *בכל גני הילדים ביישוב

  *במתקני תנועות נוער – שבט אפיק, צור ובבני עקיבא

  *מועדון גמלאים בכוכב יאיר

  *בספריה הציבורית

  *בכניסה לקאנטרי והמרכז הקהילתי

  *במשרדי מחלקות הרווחה והחינוך ושפ"ה

  *בכניסה למשרדי המועצה

  בנוסף, קיימים מתקני מיחזור סוללות בששת מרכזי המחזור הפזורים ברחבי היישוב

  וכן בכל סניפי הדואר,שופרסל, סופרפארם ובכל יתר העסקים המשווקים סוללות.

 4.  

  חינוך והסברה – מורות וגננות המעוניינות להעביר הסברה להגברת המודעות בנושא מחזור ציוד חשמלי,אלקטרוני וסוללות יכולות לפנות באמצעות העירייה לקבלת ערכת סרטונים על מחזור וקבלת האחר

  לכניסה לאתר של המועצה לחץ/' כאן

 • פינוי ציוד מבתי עסק ("מחזיקים") בתחומי המועצה, של כל סוגי הציוד החשמלי, האלקטרוני והסוללת, יעשה בתיאום ישירות בין אקומיוניטי למול בית העסק ללא כל עלות

 

tzur-igal-pic

 

אקומיוניטי – תאגיד חברתי למיחזור פסולת אלקטרונית בע"מ ("אקומיוניטי") הינה חברה הפועלת כ"גוף יישום מוכר" מטעם המשרד להגנת הסביבה ומתפקידה לפעול ליישום קיום חובות יצרנים ויבואנים על פי חוק לטיפול סביבתי בציוד חשמלי ואלקטרוני ובסוללות התשע"ב – 2012 ("חוק פסולת אלקטרונית").

03-6704568

[email protected]

אימבר 7 קריית אריה, פתח תקווה

אקומיוניטי ברשת

צור קשר

אקומיוניטי - תאגיד חברתי למיחזור פסולת אלקטרונית כל הזכויות שמורות © 2014