מועצה מקומית גני תקווה

מחלקת תפעול, פיקוח ואיכות סביבה

טלפון: 03-5310844 / 03-5310845

פקס: 03-5344060

מנהל: ניר אריאלי

דוא"ל: [email protected]

מחזור ציוד חשמלי אלקטרוני נורות וסוללות

מועצה מקומית גני תקווה בחרה להתקשר עם תאגיד אקומיוניטי ע"מ ליישם את החוק לטיפול בציוד חשמלי ואלקטרוני ובסוללות.
תאגיד אקומיוניטי חרת על דגלו להוביל את המהפכה הסביבתי בישראל, בתהליך הטיפול בפסולת אלקטרונית וסוללות, תוך קידום העסקת אנשים עם מוגבלויות וצרכים מיוחדים.
במסגרת ההתקשרות ניתנת לתושבי הרשות אפשרות למחזר את הפסולת האלקטרונית, החשמלית והסוללות במספר ערוצי טיפול אותן קבעה הרשות בשיתוף אקומיוניטי, ערוצים המפורטים מטה.
חשוב לציין כי המענה המפורט מיועד עבור התושבים בלבד. בתי עסק בתחום הרשות מחויבים בהתקשרות נפרדת עם תאגיד המחזור לפסולת אלקטרונית ויקבלו את המענה לאיסוף פסולת זו ישירות מבית העסק.

פתרונות למחזור פסולת – ציוד חשמלה אלקטרוני וסוללות

  1. מחזור ציוד ביתי :
    • הוצב מחסן לאיסוף ציוד אלקטרוני וחשמלי למחזור. למחסן ניתן להביא מכשירי אלקטרוניקה הקטנים והבינוניים – כגון מחשבים, מחשבים ניידים, מיקרוגל, מסכים, מוצרי תקשורת, סוללות וכ"ו. המחסן נמצא בסמוך למרכז ספורט לידר ברח' הגליל 33 גני תקווה.
    • ציוד אלקטרוני וחשמלי קטן/בינוני ניתן לפנות למיכל ייעודי הנמצא ברח' הרי יהודה 10.
  2. מחזור ציוד גדול כמו: מקרר, מ. כביסה וכד' – ניתן להזמין פינוי מהבית בהשתתפות של התושב בעלות של 180 ₪ .
  3. מחזור סוללות – מכלי איסוף סוללות פזורים במרכזי הספורט, מוסדות העירייה, בתי הספר. כמו כן, ניתן להפריד סוללות בכל סניפי הדואר, שופרסל, סופרפארם ובכל יתר העסקים המשווקים סוללות.
  4. חינוך והסברה – מורות וגננות המעוניינות להעביר הסברה להגברת המודעות בנושא מחזור ציוד חשמלי, אלקטרוני וסוללות יכולות לפנות באמצעות המועצה לקבלת ערכת סרטונים על מחזור וקבלת האחר.
לכניסה לאתר של המועצה לחץ/' כאן
  • פינוי ציוד מבתי עסק ("מחזיקים") בתחומי המועצה, של כל סוגי הציוד החשמלי, האלקטרוני והסוללת, יעשה בתיאום ישירות בין אקומיוניטי למול בית העסק ללא כל עלות.
עמדת מיחזור במועצה מקומית גני תקווה
עמדת מיחזור במועצה מקומית גני תקווה

צור עימנו קשר