מועצה אזורית משגב

מועצה אזורית משגב

אגף קיימות וסביבה

טלפון: 04-9902333

מוקד 107

מחזור ציוד חשמלי, אלקטרוני, נורות וסוללות

מועצה אזורית משגב בחרה להתקשר עם תאגיד אקומיוניטי ע"מ ליישם את החוק לטיפול סביבתי בציוד חשמלי, אלקטרוני ובסוללות.
תאגיד אקומיוניטי חרת על דגלו להוביל את המהפכה הסביבתית בישראל, בתהליך הטיפול בפסולת אלקטרונית וסוללות, תוך קידום העסקת אנשים עם מוגבלויות.
במסגרת ההתקשרות ניתנת לתושבי הרשות אפשרות למחזר את הפסולת האלקטרונית, החשמלית והסוללות במספר ערוצי טיפול אותן קבעה הרשות בשיתוף אקומיוניטי, ערוצים המפורטים מטה.
חשוב לציין כי המענה המפורט מיועד עבור התושבים בלבד. בתי עסק בתחום הרשות מחויבים בהתקשרות נפרדת עם תאגיד המחזור לפסולת אלקטרונית ויקבלו את המענה לאיסוף פסולת זו ישירות מבית העסק.

פתרונות למחזור פסולת ציוד חשמלי, אלקטרוני וסוללות

  1. מחזור ציוד ביתי:

  • באמצעות עגלה ניידת. לעגלה ניתן להביא את כל הפסולת האלקטרונית והחשמלית הקטנה/והבינונית: מחשבים, מסכים, מיקרוגל, טוסטרים, סוללות, נורות פלורסנט וכ"ו…).

  • פרטים קטנים ניתן להעביר למזכירות הישוב ומשם הפסולת תפונה על ידי אגף קיימות.

  1. מחזור ציוד גדול כמו: מקרר, מ. כביסה וכד' – על פי קריאה. יש להודיע למוקד 107 או בטלפון: 04-9902333 והפינוי יעשה ישירות מפתח המגרש.

  2. הפרדת סוללות – ניתן להפריד סוללות במתקן שמוצב במזכירות ובגני הילדים ביישוב. וכן בכל סניפי הדואר, שופרסל, סופרפארם ובכל יתר העסקים המשווקים סוללות.

  3. חינוך והסברה – מורות וגננות המעוניינות להעביר הסברה להגברת המודעות בנושא מחזור ציוד חשמלי, אלקטרוני וסוללות יכולות לפנות באמצעות העירייה לקבלת ערכת סרטונים על מחזור וקבלת האחר

לכניסה לאתר של העירייה לחץ/' כאן https://www.misgav.org.il/objDoc.asp?PID=455103&;OID=482790

פינוי ציוד מבתי עסק ("מחזיקים") בתחומי העירייה, של כל סוגי הציוד החשמלי, האלקטרוני והסוללת, יעשה בתיאום ישירות בין אקומיוניטי למול בית העסק ללא כל עלות.  

נתוני איסוף פסולת האלקטרונית לשנת 2019

עמדת מיחזור במועצה איזורית משגב
עמדת מיחזור במועצה איזורית משגב

 

 

אקומיוניטי – תאגיד חברתי למיחזור פסולת אלקטרונית בע"מ ("אקומיוניטי") הינה חברה הפועלת כ"גוף יישום מוכר" מטעם המשרד להגנת הסביבה ומתפקידה לפעול ליישום קיום חובות יצרנים ויבואנים על פי חוק לטיפול סביבתי בציוד חשמלי ואלקטרוני ובסוללות התשע"ב – 2012 ("חוק פסולת אלקטרונית").

03-6704568

[email protected]

אימבר 7 קריית אריה, פתח תקווה

אקומיוניטי ברשת

צור קשר

אקומיוניטי - תאגיד חברתי למיחזור פסולת אלקטרונית כל הזכויות שמורות © 2014