מועצה אזורית מטה יהודה

אגף שיפור פני הכפר ואיכות הסביבה

מנהל אגף שיפור פני הכפר איכות הסביבה: משה סויסה

טלפון: 02-9958835

טלפון: 02-9958608

מחזור ציוד חשמלי, אלקטרוני, נורות וסוללות

מועצה אזורית מטה יהודה בחרה להתקשר עם תאגיד אקומיוניטי ע"מ ליישם את החוק לטיפול סביבתי בציוד חשמלי, אלקטרוני ובסוללות.
תאגיד אקומיוניטי חרת על דגלו להוביל את המהפכה הסביבתית בישראל, בתהליך הטיפול בפסולת אלקטרונית וסוללות, תוך קידום העסקת אנשים עם מוגבלויות.
במסגרת ההתקשרות ניתנת לתושבי הרשות אפשרות למחזר את הפסולת האלקטרונית, החשמלית והסוללות במספר ערוצי טיפול אותן קבעה הרשות בשיתוף אקומיוניטי, ערוצים המפורטים מטה.
חשוב לציין כי המענה המפורט מיועד עבור התושבים בלבד. בתי עסק מחויבים בהתקשרות נפרדת עם תאגיד המחזור לפסולת אלקטרונית ויקבלו את המענה לאיסוף פסולת זו ישירות מבית העסק.

 פתרונות למחזור פסולת ציוד חשמלי, אלקטרוני וסוללות

  1. מחזור ציוד ביתי קטן ובינוני: מכשירים סלולריים, מחשבים, מחשבים ניידים, טוסטרים, מיקרוגלים, קומקומים ועוד …ניתן לפנות למכלים ייעודיים הנמצאים במרכזי המחזור שבכל יישוב. המיכל המיוחד מכיל 2,400 ליטרים שבו יש דלת ועלייה מדבקה המסבירה כי ניתן להשליך רק פסולת אלקטרונית. פינוי המיכל יעשה ע"י המועצה כאשר דיווח על צורך הפינוי נעשה ע"י ועד היישובים.
  2. מחזור סוללות: התושבים מתבקשים להעביר סוללות המשומשות לכלי קרטון לאיסוף סוללות הנמצאים במזכירויות היישובים .וכן בכל סניפי הדואר,שופרסל, סופרפארם ובכל יתר העסקים המשווקים סוללות.
  3. חינוך והסברה: מורות וגננות המעוניינות להעביר הסברה להגברת המודעות בנושא מחזור ציוד חשמלי,אלקטרוני וסוללות יכולות לפנות באמצעות העירייה לקבלת ערכת סרטונים על מחזור וקבלת האחר.

לכניסה לאתר של המועצה לחץ/' כאן

  • פינוי ציוד מבתי עסק ("מחזיקים") בתחומי המועצה, של כל סוגי הציוד החשמלי, האלקטרוני והסוללת, יעשה בתיאום ישירות בין אקומיוניטי למול בית העסק ללא כל עלות
מיחזור פסולת אלקטרונית במועצה אזורית מטה יהודה
מיחזור פסולת אלקטרונית במועצה אזורית מטה יהודה

 

 

 

אקומיוניטי – תאגיד חברתי למיחזור פסולת אלקטרונית בע"מ ("אקומיוניטי") הינה חברה הפועלת כ"גוף יישום מוכר" מטעם המשרד להגנת הסביבה ומתפקידה לפעול ליישום קיום חובות יצרנים ויבואנים על פי חוק לטיפול סביבתי בציוד חשמלי ואלקטרוני ובסוללות התשע"ב – 2012 ("חוק פסולת אלקטרונית").

03-6704568

[email protected]

אימבר 7 קריית אריה, פתח תקווה

אקומיוניטי ברשת

צור קשר

אקומיוניטי - תאגיד חברתי למיחזור פסולת אלקטרונית כל הזכויות שמורות © 2014