מועצה אזורית חבל יבנה

בעלי תפקידים:

מנהל מחלקת איכות הסביבה, שפ"ח ותברואה – גדי סימון

מייל: [email protected]

טלפון: 08-8622148

נייד: 050-6998373

מוקד המועצה: 106

 

מחזור ציוד חשמלי, אלקטרוני, נורות וסוללות

מועצה אזורית חבל יבנה בחרה להתקשר עם תאגיד אקומיוניטי ע"מ ליישם את החוק לטיפול סביבתי בציוד חשמלי, אלקטרוני ובסוללות.
תאגיד אקומיוניטי חרת על דגלו להוביל את המהפכה הסביבתית בישראל, בתהליך הטיפול בפסולת אלקטרונית וסוללות, תוך קידום העסקת אנשים עם מוגבלויות.
במסגרת ההתקשרות ניתנת לתושבי הרשות אפשרות למחזר את הפסולת האלקטרונית, החשמלית והסוללות במספר ערוצי טיפול אותן קבעה הרשות בשיתוף אקומיוניטי, ערוצים המפורטים מטה.
חשוב לציין כי המענה המפורט מיועד עבור התושבים בלבד. בתי עסק מחויבים בהתקשרות נפרדת עם תאגיד המחזור לפסולת אלקטרונית ויקבלו את המענה לאיסוף פסולת זו ישירות מבית העסק.

פתרונות למחזור פסולת ציוד חשמלי, אלקטרוני וסוללות

  • מיקום מוקדי האיסוף של פסולת אלקטרונית ברשות – קיבוץ קבוצת יבנה

מועצה אזורית חבל יבנה שמה לה למטרה לשמר ולטפח את איכות הסביבה ביישוביה. כחלק מפעילותה הענפה למימוש מטרה זו, פועלת המועצה למחזור פסולת במבחר תחומים, ומתוכם: מחזור פסולת אלקטרונית הכוללת ציוד חשמלי וסוללות – שכן פסולת זו ידועה כפסולת המזהמת ביותר. לשם כך, מעמידה המועצה מיכלי מחזור מיוחדים בעזרת חברת "אקומיוניטי". ייחודה של חברה זו היא שהינה משלבת אנשים בעלי צרכים מיוחדים בפירוק מכשירי חשמל ומחזור מוצרים שונים. בכל ישוב, בעמדת המחזור היישובית, קיימים מכלים לאיסוף מכשירי חשמל עד גודל של מחשב. לאנשים בעלי פסולת אלקטרונית גדולה יותר – באפשרותכם לפנות למוקד 106 בבקשה לפינוי הפסולת האלקטרונית ישירות מביתכם בתוספת תשלום.

חשוב לדעת, החוק מחייב את מי שמוכר מכשירי חשמל חדשים (חנות או חברה) לפנות את הישנים ללא תשלום. כמו כן, קיימים מכלי איסוף סוללות בעמדות המחזור או בקרבת המכולת ביישובכם.

על ידי פעילות זו ובשיתוף פעולה מכם נעלה את המודעות לאיכות הסביבה נקטין את כמויות הפסולת הנשלחת להטמנה ונעודד תושבים נוספים לשמירה על ניקיונם של יישובי החבל.

לכניסה לאתר של המועצה לחץ/' כאן

 

  • פינוי ציוד מבתי עסק ("מחזיקים") בתחומי המועצה, של כל סוגי הציוד החשמלי, האלקטרוני והסוללת, יעשה בתיאום ישירות בין אקומיוניטי למול בית העסק ללא כל עלות
פחי מיחזור לפסולת אלקטרוניות במועצה אזורית חבל יבנה
פחי מיחזור לפסולת אלקטרוניות במועצה אזורית חבל יבנה

 

 

 

אקומיוניטי – תאגיד חברתי למיחזור פסולת אלקטרונית בע"מ ("אקומיוניטי") הינה חברה הפועלת כ"גוף יישום מוכר" מטעם המשרד להגנת הסביבה ומתפקידה לפעול ליישום קיום חובות יצרנים ויבואנים על פי חוק לטיפול סביבתי בציוד חשמלי ואלקטרוני ובסוללות התשע"ב – 2012 ("חוק פסולת אלקטרונית").

03-6704568

[email protected]

אימבר 7 קריית אריה, פתח תקווה

אקומיוניטי ברשת

צור קשר

אקומיוניטי - תאגיד חברתי למיחזור פסולת אלקטרונית כל הזכויות שמורות © 2014