חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש

הרשמה לניוזלטר

פעילות נדרשת במסגרת החוק

תאגיד המחזור אקומיונטי רואה במאות היבואנים והיצרנים שהתקשרו עמנו שותפים מלאים לקידום ויישום של המטרות החברתיות והסביבתיות שהחוק מציב לנו. תאגיד אקומיוניטי מקיים  דיאלוג מתמיד בשקיפות מלאה, בכל עת במהלך השנה ובאסיפה השנתית עם היבואנים והיצרנים שחתומים עימו וזאת בכדי לוודא שתהליך יישום החוק מבוצע עבורם, באופן היעיל והמיטבי ביותר.
דיאלוג חשוב זה מתקיים בפתיחות, בשותפות ובשקיפות מרביים תוך שהתאגיד קשוב לאתגרים המועלים על ידי היבואנים והיצרנים במהלך השנה ועושה כל שביכולתו להציגם בפני מקבלי ההחלטות במשרד להגנת הסביבה.

 

מה צריך לעשות כל יבואן או יצרן?

כיצרנים או יבואנים – על מנת ליישם את הוראות החוק, חלה עליכם חובת ההתקשרות עם “גוף יישום מוכר” ע”י המשרד להגנת הסביבה – תאגיד מחזור.

השלב הבא הנדרש מכם הינו הצגת רשימה ובה כל המוצרים החשמליים והאלקטרונים או אלו הפועלים על סוללות שמיוצרים או מיובאים עד ידיכם. הדיווח יכלול סיווג של הפריטים לפי משקל וסוג ובשלב הראשון הוא יהיה מבוסס על הרבעון המקביל בשנה החולפת. החוק דורש מכם להעביר דיווחים חצי-שנתיים ושנתיים אשר יועברו על ידינו למשרד להגנת הסביבה.

מחירון דמי הטיפול שלנו עבור האיסוף והטיפול בפסולת החשמלית והאלקטרונית מתפרסם מראש ומתעדכן מעת לעת  והוא  אחיד לכל החברות והגופים המתקשרים עימנו. המחירון מציג את העלויות לאיסוף, פינוי וטיפול בפסולת על פי סיווג הפריטים השונים. עוד פרטים על המחירון תוכלו למצוא כאן.

בכדי להתקשר עמנו אנא פנו אלינו דרך הטופס המקוון שבתחתית העמוד, או בטלפון 03-6704568, או באמצעות הדואר האלקטרוני info@ecommunity-erp.co.il.

תיקונים אופציונליים להסכם מקבל השירותים

מעת לעת אנחנו מפרסמים באתר התאגיד נספחי תיקונים אופציונליים להסכם ההתקשרות עימנו, ואלה נתונים לשיקול דעתו של היצרן או היבואן. בנספח זה ניתן לאמץ חלק מהסעיפים או את כולם, אך לא ניתן לבצע שינויים בסעיפים עצמם.

בקישור הזה תוכלו למצוא את נספח התיקונים העדכני ביותר

רוצים להישאר מעודכנים ולקבל את כל חדשות התאגיד?

השאירו כתובת דואר אלקטרוני ונדאג לעדכן אתכם