חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש

הרשמה לניוזלטר

תכירו את “המחשב החברתי”

צרכנות נבונה אינה מסתכמת רק במחיר הסופי שאנחנו משלמים, אלא גם בהשלכות החברתיות והסביבתיות שמייצרת רכישת המוצר או השירות. המחשב החברתי הוא דוגמא מצוינת לצרכנות נבונה ומוסרית.

ניצנה שגיא, מנהלת קשרי לקוחות | “אקולוגיה לקהילה מוגנת”

אנחנו חיים בתקופה של חדשנות, שבה המכשירים האלקטרוניים מתחדשים ומוחלפים בקצב גבוה. המחשב האישי, הטלפון החכם או הטאבלט מוחלפים מדי שנתיים שלוש ולעיתים אף בקצב מהיר יותר.

מעבר להוצאה הגבוהה הכרוכה בכך, בכל שנה נזרקת כמות עצומה של מכשירים. למעשה הפסולת האלקטרונית, היא המזהם המסוכן ביותר מכלל הפסולת שאנחנו זורקים. כדי למנוע זאת, אחראים הגופים, שאושרו על ידי המשרד להגנת הסביבה, ליישום חוק מחזור הפסולת האלקטרונית. אם על ידי מיחזור או על ידי השמשה מחדש.

באקומיוניטי, אנחנו פועלים למיון החלקים ולתיקון המחשבים שנמצאו ראויים לכך. הקמנו מעבדה אשר משמישה מחשבים אלה ואף משביחה אותם. אנחנו מחזירים לשימוש מחשבים של מותגים מובילים, כדוגמת HP, Dell, Lenovo. המחשבים עוברים בדיקות איכות קפדניות וכוללים מערכת הפעלה ברשיון, ואחריות לשנה.

אנחנו מכנים מחשב כזה בשם – ‘המחשב החברתי’. ראשית כי הוא מונע את זיהום הסביבה ובכך שומר עלינו ועל כדור הארץ. שנית – המחירים שלו נמוכים משמעותית ומתאימים לכל כיס. וחשוב לא פחות – אקומיוניטי הוא עסק חברתי ייחודי בישראל, שהחזון שלו הוא אקולוגיה אנושית.

אנחנו מכשירים לעבודה אנשים המתמודדים עם מוגבליות ובעזרת ליווי ופיקוח מקצועי הם אלה המחדשים את המחשבים, ובכך זוכים לתעסוקה ראויה, מכבדת ובת קיימא.

לסיכום – רכישת מחשב חברתי היא הזדמנות מצוינת לצרכנות נבונה וטובה יותר.

רוצים להישאר מעודכנים ולקבל את כל חדשות התאגיד?

השאירו כתובת דואר אלקטרוני ונדאג לעדכן אתכם