חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש

הרשמה לניוזלטר

ביקור בחברת ERP בספרד

במהלך חודש ינואר ביקרו בספרד צחי עין-גל, מנכ”ל אקומיוניטי ואלון הוניגמן, מנהל התפעול של אקומיוניטי, בארגון וליווי של חברת ERP ספרד.

במסגרת הביקור נערכו סיורים במפעלי מיחזור למקררים ומזגנים (COLD), מכשירי חשמל קטנים (SDA), מכשירי חשמל גדולים (LDA), מסכים (CRT). כמו כן סיירו צחי ואלון במתקנים למיון ומחזור סוללות אלקליין, וכן מיחזור נורות פלורסצנט וכספית.

כמו כן, ביקר הצוות במרכז איסוף עירוני ובאתר אחסון/מיון ואיחוד (Consolidation) מוצרים לקראת משלוח למפעלי המיחזור הפסולת האלקטרונית .

במסגרת הסיור, נחשף צוות הניהול של “אקומיוניטי” ליתרונות הרבים הגלומים בהשתייכות לקבוצת ERP שהינה בעלת מניות באקומיוניטי.

מעבר לידע הרב, הניסיון והליווי הצמוד של ERP , עומד לרשות אקומיוניטי מערך ענף של מפעלי מיון ומחזור המאפשר לאקומיוניטי לבצע מיחזור של פסולות אלקטרונית להם אין פתרון ראוי במדינת ישראל (בעיקר מחזור סוללות), והכל במחירים אטרקטיביים ביותר, המגלמים הנחת כמות (כחלק מהכמות של ERP).

אין ספק, כי סיור מקצועי זה יקדם את יכולתו של תאגיד “אקומיוניטי”  להמשיך להוביל את יישום חוק מיחזור פסולת אלקטרונית באופן המקצועי והיעיל ביותר תוך שמירה על האטרקטיביות ליבואנים והיצרנים החתומים עם אקומיוניטי.

רוצים להישאר מעודכנים ולקבל את כל חדשות התאגיד?

השאירו כתובת דואר אלקטרוני ונדאג לעדכן אתכם